Srpen 2010

On the Walk (by me)

28. srpna 2010 v 21:51 | Kattie_TH |  My Photomontages
Ahojky :) tak po dvoch týždňoch som tu zase :) prepáčte že som sem nič nedávala ale bola som na prázdninách v Bratislave u mojej kamošky s ktorou som sa zo dva roky nevidela :) bolo supeeeer juj :D ... včera keď som prišla som hneď išla na net a ma skoro porazilo aké pekné paparazzi fotečky Billa som uvidela, no husté, ten sa len tak z nudy vyberie do Ameriky no dobréééé, to sa asi ráno zobudí a povie si ,,hm čo tak ísť dnes do Holywoodu ? " sorry ale vážne mi to pripadá :D :D tak som len narýchlo urobila fotomontáž, nie sú tam žiadne efekty ale mne sa páči, konečne nejaká obyčajná , aj to je zmena nie? :D no ok už končím , som rada že som zase tu medzi vami a prezradím vám že sa môžte tešiť zas na moju kresbu zatial to nieje nič moc ale dúfam že keď to vytienujem tak to bude lepšie :D...posielam KISS SB-čkam !!!!
vaša Kattie
by Kattie_TH

Sexy Tomík ♥_♥

28. srpna 2010 v 21:34 | Kattie_TH
Audi photoshoot - animations

28. srpna 2010 v 21:27 | Kattie_TH
http://i33.tinypic.com/30tjpxe.jpg.http://i38.tinypic.com/2qsrzh5.jpg
http://i38.tinypic.com/281yfsw.jpg.http://i35.tinypic.com/k3xjt3.jpg

Audi photoshoot - screenshots

28. srpna 2010 v 21:26 | Kattie_TH
Message for Japan - screenshots

28. srpna 2010 v 21:22 | Kattie_TH24.08.2010 Los Angeles - Trousdale Nightclub, DJ AM tribute party

28. srpna 2010 v 21:19 | Kattie_TH
Bill Kaulitz z Tokio Hotel navštívil DJ AM párty v nočním klubu Trousdale - je to rok od  tragické smrti DJ, kdy se předávkoval drogami. - http://www.newspusher.com
Tom: Jsem tak osamělý

28. srpna 2010 v 21:16 | Kattie_TH
Měl už nespočet afér! Ale hluboko ve svém srdci touží Tokio-Hotel-hvězda po lásce.

Tuhle větu by asi určitě podepsal každý: "Tak rád bych našel velkou lásku." Když ale něco takového řekne Tom z Tokio Hotel, potom to naprosto překvapí. Konec konců v minulosti 20letý nevynechal příležitost, kde by se nechlubil svými vztahy na jedu noc! Ale rocker z rychlého potěšení na jednu noc už nemá radost: "Nenaplňuje mě to, pozoruju to stále víc," prozrazuje Bravu. "Jsou v tom jeden nebo dva pěkné večery. Ale na konci se potom zase cítím nějak prázdný jako předtím. Jsem stejně tak osamělý jako Bill." Také jeho dvojče Bill si všiml, že není šťastný: "Vede smutný život. Proto bych si od něho nikdy nevzal rádu týkající se lásky," říká Bill. Právě naopak: Vlastně se učí tím, že mě sleduje. Protože teď si všiml toho, co já jsem věděl už v 15. Neměl by plýtvat málo volného času s krátkými vztahy, ale trávit ho s lidmi, kteří pro něj opravdu něco znamenají!" Má Tom vůbec ještě naději, že NĚJAKOU dívku najde? "Pevně věřím v to, že se to může stát - alespoň v to doufám." Držíme ti palce, Tome!


28.7.2010 Hamburg - airport #5

28. srpna 2010 v 21:10 | Kattie_TH


Tokio Rangers :D

28. srpna 2010 v 21:08 | Kattie_TH
http://i33.tinypic.com/2r7apzn.jpg


Bill gets punched :D

28. srpna 2010 v 21:07 | Kattie_TH
http://i34.tinypic.com/9gv8tw.jpg
http://i38.tinypic.com/2dhi355.jpg

Cádiz (Spain) - may 2006

28. srpna 2010 v 21:07 | Kattie_TH04.08.2010 Singapore - interviews

28. srpna 2010 v 21:05 | Kattie_TH

My name is Humanoid ( by me )

17. srpna 2010 v 17:17 | Kattie_TH |  Kattie
Ahojte :) takže pridávam vám sem moju kresbu, áno čítate dobre, kresbu NIE fotomontáž :D dúfam že sa vám bude páčiť :) portréty neviem pekne kresliť tak som vymyslela niečo takéto :D a to je teda zázrak keď sa dám ja do kreslenia a niečo vytvorím, tak si toho vážte :D lepšie mi idú foomontáže :D možno ešte niečo nakreslím ale myslím že to si ešte počkáte :D ...
Kattie

by Kattie_TH

[13.08.2010] Ranní sport...

14. srpna 2010 v 22:55 | Kattie_TH
... s Rhymefest! "One Hand Push-Up" - žádný problém, tohle taky umím ;-)


Tom's Blog - tokiohotel.de

Interview – Martin Kierszenbaum

14. srpna 2010 v 22:54 | Kattie_TH
Tokio Hotel America s nadšením oznamuje, že získali rozhovor s Martinem. Pro ty, kteří neví, Martin je hlavou A&R v Interscope Records a prezidenten Cherrytree Records. Je také producentem Lady Gaga, Stinga, Keane a Feist. A je také textař! Je spolu-textařem songů pro Lady Gaga a také pro t.A.T.u, Flipsyde, Ai, Alexandru Burke a Colby O'Donise.

A samozřejmě spolu s Billem Kaulitzem napsal song Dogs Unleashed.


Mohl byste popsat první setkání s Tokio Hotel?
Bylo to v Paříži. V hotelové hale. Kluci byli velmi super zdvořilí a charismatičtí jako obvykle.

Jak a kde jste objevil Tokio Hotel?
Dozvěděl jsem se o nich na internetu. Viděl jsem klip "Scream" v němčině a dostalo mě dostalo.

Pokud byste měl přiradit nebo popsat každého člena jedním slovem, které slovo byste pro každého použil? Jaké slovo si myslíte, že by použili pro vás?
Bill - supernova, Tom - vtipný, Georg - milý, Gustav - rázný. Nejspíš by mě popsali jak prezidenta, haha!

Jaký je nejúčinější způsob, aby američtí fanoušci podpořili Tokio Hotel? Doporučil byste fanouškům petici, aby je hráli v rádiích? Jaký je váš názor na "Street týmy"?
Miluju, když se fanoušci podílejí na pomoci rozšířit hudbu jejich oblíbené kapely. Také to dělám. Slovo z úst je stále ten nejsilnější způsob, aby se někdo obrátil k hudbě. Je to trvalé spojení a je to prospěšné...je to zábava.

U koho vidíte, že má největší obchodní zaměření v Tokio Hotel? Nikdo? Všichni? Kdo se ve studiu nejvíc podíli? Kdo se nejvíc účastní marketingové stránky věci?
Připadá mi, že kapela dělá rozhodnutí jako tým a to ve všech věcech.

Bravo.de - Reebok Interview with Tom Kaulitz (part 2)

14. srpna 2010 v 22:53 | Kattie_TH

Ženit se v obleku? Jak by to vypadalo? Jaké boty?
K obleku bych měl boty Reebok. Ale rozhodně bych měl bílý oblek a bílé tenisky, tohle je cool. A vlastně jsem už tohle měl na té soukromé události a měl jsem bílý oblek a bílé tenisky, to vypadalo opravdu dobře. Myslím si, že boty k obleku opravdu nejsou můj styl, abych byl upřímný.

Co outfity na podium?
Rozdíl na tomto turné je, že všichni máme kostýmy. Na předchozích tourné měl podiové outfity jenom Bill..nebo několik podiových outfitů a já jsem měl každý den jiné oblečení. Umíte si představit, že je to skutečně složité, když musíte mít různé oblečení na 35 koncertů. Pak musíte mít asi 20 tašek na show. Ale tentokrát máme všichni oblečení extra na show a jsou trochu víc specifické a tentokrát jsou udělané jinak. Turné se jmenuje "Welcome To Humanoid City", to znamená, že je všechno orientované na budoucnost. A myslím, že Bill velmi vyniká, moje oblečení je spíše uvolněné a také bych ho nosil v soukromí. Ale je to opravdu víc orientované na budoucnost…

Vášeň do tenisek!
Pro mě je vždycky důležité, že mám vhodné tenisku ke všemu oblečení, které nosím. To znamená, že je mám ve všech barvách, všechny tkaničky, všechny typy tenisek. Myslím si, že mám…vlastně nevím, kolik jich mám, ale je jich opravdu hodně. Mám doma sklad, takový fond, kde můžu jít, a když máme například žluté triko, vezmu si žluté tenisky. Mám kompletní repertoár a myslí, že tak okolo 10 párů nových bot za týden.Bravo.de - Reebok Interview with Tom Kaulitz (part 1)

14. srpna 2010 v 22:51 | Kattie_TH


Tom a ženy v tourbusu?
V kapele vlastně nemáme žádná pravidla. No máme jedno, kterým je zákaz dívek v tourbuse. To znamená, že pro vítěze soutěže to bude výjimka a nemyslím si, že by někdo cizí byl v tourbusu. Ne, jednou jsme tam natáčeli, ale jinak je to přísně tajné. Máme 2 tourbusy, že znamená, že je kapela oddělena, Georg a Gustav mají jeden, já a Bill máme druhý tourbus. Máme dvě velké oddělené ložnice, dvě velké postele. Tentokrát jsem měl u sebe moje psy, tak se může člověk v tourbusu naprosto uvolnit. Sledujeme filmy, ležíme se psy na posteli…

Jak to vypadá v tourbusu?
Abych byl upřímný, opravdu rád trávím čas v tourbusu. Myslím, že je to úžasné. Člověk se cítí jako doma, je to jako obývák na kolech, takže tentokrát jsme si vzali krabice věcí, máme u sebe všechno, svíčky, dekorace z domova, které vždycky něco zdobí a líbí se nám to. Bill a já máme asi 20 kufrů, máme tam velkou skříň, je to tam opravdu jako doma. Je to opravdu útulné místo. A když jsem doma, taky prostě sleduju TV, takže to není tak velký rozdíl. A na turné máme obrovské podium, takže člověk je opravdu rád, když jsi po koncertu může lehnout do tourbusu.

Tom a ženy v tourbusu? Co dělat proti nudě?
Musím říct, že jednou se pokusím napálit Billa, jsme na turné dva měsíce a samozřejmě kompletně bez žen být nemůžu, to znamená, že se ho vždycky pokouším napálit, ale nějaký člověk by neměl vidět, co se tam děje. Ale máme videohry, můžeme stavět Twister a hrát deskové hry, vždycky tu je něco, o čem přemýšlíme, máme přestávky na parkovištích, cestujeme s 11 kamiony, 6 tourbusy, takže vždycky máme něco jako párty na benzínce.

Rozdíl mezi bytem a tourbusem. Co se tam děje?
Probuzení v tourbusu není vždycky tak úžasné jako doma. Na turné vždycky natáčíme nějaký dokument, aby lidé viděli, jak žijeme a není to tak úžasné, jak si každý myslí, protože máme v busu televizi, ale je to stále jenom bus, víc si vážíte toho, když můžete být doma, protože ráno jsme vždycky strašně protivní.  Můžeme spát 24 hodin, když si nenastavím budík, spím celý den.   Normálně si člověk dá drink nebo jde na party, ale my to na turné nikdy neděláme. V busu máme jen mátový a zázvorový čaj, tak je to klidnější.

Koupelna v buse?
Jo, na turné jsme si nechali udělat takový koupelnový přívěs, ovšem právo použivat ho, má pouze kapela. Je to takový přívěs se žaluziemi, je to takový soukromý štít a v něm je velký sprchový kout, tropická sprcha a umyvadlo, prostě všechno, co potřebujete. Ta věc je skutečně skvělá. Nechali jsme si to udělat extra na turné, protože v busu je jen záchod, kde není povoleno dělat 'velký byznys'. Takže to není tak úžasné, ale tentokrát máme extra koupelnový přívěs a bude to úžasné.